Møde omkring reklameartikler
Har du spørgsmål til hvad vi kan tilbyde i forbindelse med vores reklameartikler, så book et møde og så skal vi nok finde den helt rigtige løsning til dig.
Møde omkring firmatøj
Har du spørgsmål omkring vores profiltøj med eller uden logo og har du behov for at se noget af vores udvalg, så book et møde og så skal vi nok finde den helt rigtige løsning for dig.
Møde omkring julegave præsentation
Kunne du tænke dig at booke et møde, hvor du kan få en præsentation og gennemgang af vores valggaveshop? Her kan vi gå igennem alle spørgsmål, der kunne opstå og vi kan vise jer hvordan man opretter en shop, administrationssiden, udvalget af gaver og meget mere.
Mødet kan foregå både online, men også fysisk, så det er bare at at vælge hvad der passer dig/jer bedst.
Forventningsafstemning
Når du booker et møde hos os er det vigtigt for os at du føler at mødet giver dig mest muligt du kan bruge, med hjem. Derfor er det vigtigt, at hvis du har nogle forventninger eller spørgsmål, du gerne vil have svar på at skrive dem i noter, når du booker dit møde, dette giver os også chancen for at forberede os bedst muligt. Dette burde gøre oplevelsen for begge parter mere tilfredsstillende.